איטום ועבודות עפר
English

אלקטרה

לוגו של אלקטרה

אלקטרה הוא שמה של קבוצה עסקית המונה שלוש חברות ציבוריות ישראליות שבשליטת חברת אלקו אנרגיה ותשתיות ומספקת פתרונות מקיפים בתחום התשתיות והבנייה. בקבוצה ישנן חמש חטיבות עיקריות (פרויקטים למבנים ותשתיות, Facility Management, סחר, יזמות בנדל”ן וזכיינות) המאגדות תחתן את כל הפעילויות המגוונות אותן מבצעות כל החברות בקבוצה.

המוניטין שרכשה החברה מגיע הן מתפקידה כקבלן ראשי המאפשר לכל לקוח פתרון מקיף ויסודי, החל מתכנון כל פרויקט ועד תחזוקתו המקצועית והשוטפת לאחר סיומו, והן מפועה ותמיכתה בסביבה ובחברה בישראל, בין היתר מאמצת את קבוצות הכדורסל של מכבי ת״א וקבוצת הנשי א.ס רמת השרון קרוב ל-10 שנים ברציפות.

קישור לאתר החברה: www.electra.co.il

במידה וגם אתם זקוקים לקבלני איטום או עבודות עפר לכל מטרה, זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים של חברת קומשוב מישוריםסוגי יריעות איטום נוספים

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות מסוג פוליפרופילן הן יריעות איטום גמישות, קלות ואיכותיות מאוד ובנוסף לשימושם לאיטום קרקעות משמשות בארץ ובעולם גם לכיסויים צפים.

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעה גיאוטכנית מבד ארוג / לא ארוג ממשקל 100 גרם ועד למשקל 1.5 ק"ג למטר. משמשת בדר"כ כשכבת הגנה על יריעות האיטום ובנוסף לשימושים רבים בהנדסה האזרחית.

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות האיטום הנפוצות בעולם המשמשות לאיטומים שונים של קרקעות, מאגרים, בריכות כימיקלים וכו'… היריעות עמידות בפני תנאי אקלים קשים ובפני חומרים כימים מסוכנים.

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת גיאונט היא רשת פלסטיק עשויה מפוליאתילן (HDPE) ומשמשת בדרך כלל כרשת ניקוז באיטום דו שכבתי למטרת בקרת דליפות במאגר.

קומשוב מישורים בע''מ - קבלן איטום ועבודות עפר תקן ISO

הרימונים 10, אבן יהודה 40500
טלפון: 054-9083023
משרד: 072-3714030
פקס: 09-8997198

פיתוח האתר

סמלון של נציג החברה לצורך שימוש בטופס ליצירת קשרהשאר פרטים ונחזור אליך:

ENGLISH