איטום ועבודות עפר
English

חברת החשמל

לוגו של חברת החשמל

חברת החשמל היא חברה ממשלתית וציבורית המובילה את משק החשמל בישראל מהקמתה בשנות ה- 20 ועד ימינו. החברה שעיקר פעילותיה הוא בישראל, פועלת להקמת תשתיות, ייצור, הולכה, חלוקה ואספקת חשמל לכ- 2.5 מיליון לקוחות בישראל ולרובו המוחלט של המשק הישראלי. מיום היווסדה, משחקת חברת החשמל תפקיד מרכזי בהתפתחות החברתית והכלכלית במדינת ישראל.

החברה אחראית לחלוקה ואספקה של אנרגיה חשמלית אשר חיונית והכרחית לכל בית וארגון במדינה ורואה עצמה החברה חלק מהמרקם הציבורי והסביבתי, על כן פועלת לעשייה חברתית-סביבתית רחבה ולשיפור איכות החיים של התושבים. החברה מעודדת חיסכון באנרגיה ופועלת לקידום ופיתוח של אנרגיות מתחדשות, תוך פריצת שווקים חדשים ובינלאומיים.

קישור לאתר החברה: www.iec.co.il

במידה וגם אתם זקוקים לקבלני איטום או עבודות עפר לכל מטרה, זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים של חברת קומשוב מישוריםסוגי יריעות איטום נוספים

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות מסוג פוליפרופילן הן יריעות איטום גמישות, קלות ואיכותיות מאוד ובנוסף לשימושם לאיטום קרקעות משמשות בארץ ובעולם גם לכיסויים צפים.

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעה גיאוטכנית מבד ארוג / לא ארוג ממשקל 100 גרם ועד למשקל 1.5 ק"ג למטר. משמשת בדר"כ כשכבת הגנה על יריעות האיטום ובנוסף לשימושים רבים בהנדסה האזרחית.

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות האיטום הנפוצות בעולם המשמשות לאיטומים שונים של קרקעות, מאגרים, בריכות כימיקלים וכו'… היריעות עמידות בפני תנאי אקלים קשים ובפני חומרים כימים מסוכנים.

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת גיאונט היא רשת פלסטיק עשויה מפוליאתילן (HDPE) ומשמשת בדרך כלל כרשת ניקוז באיטום דו שכבתי למטרת בקרת דליפות במאגר.

קומשוב מישורים בע''מ - קבלן איטום ועבודות עפר תקן ISO

הרימונים 10, אבן יהודה 40500
טלפון: 054-9083023
משרד: 072-3714030
פקס: 09-8997198

פיתוח האתר

סמלון של נציג החברה לצורך שימוש בטופס ליצירת קשרהשאר פרטים ונחזור אליך:

ENGLISH