איטום ועבודות עפר
English

חברת נמל אשדוד

לוגו של חברת נמל אשדוד

חברת נמל אשדוד הינה החברה האחראית על הפעילויות והשירותים הקיימים בנמל אשדוד ופועלת תחת רשות הספנות והנמלים האחראית המוסמכת לכלל ההיבטים השונים בתחום הספנות בישראל. במרחב נמל אשדוד ישנה פעילות בעלת חשיבות קריטית לכלכלה בישראל. שעיקרה הוא בשינוע המטענים הנכנסים למדינה ויוצאים ממנה.

חברת נמל אשדוד מציעה ללקוחותיה חבילת שירותים מלאה, החל מהכנסת האוניות לנמל ועגינתן, ועד שירות וטיפול איכותי לנוסעים. רווחי החברה מוקדשים להשקעות בציוד טכנולוגי חדיש, ייעול תהליכים לוגיסטיים ושירותים, פיתוח הרציפים והרחבת כח העבודה. בנוסף, פועלת החברה לשמירה על איכות הסביבה, בים, בחוף ובאוויר.

קישור לאתר החברה: www.ashdodport.co.il

במידה וגם אתם זקוקים לקבלני איטום או עבודות עפר לכל מטרה, זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים של חברת קומשוב מישוריםסוגי יריעות איטום נוספים

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות מסוג פוליפרופילן הן יריעות איטום גמישות, קלות ואיכותיות מאוד ובנוסף לשימושם לאיטום קרקעות משמשות בארץ ובעולם גם לכיסויים צפים.

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעה גיאוטכנית מבד ארוג / לא ארוג ממשקל 100 גרם ועד למשקל 1.5 ק"ג למטר. משמשת בדר"כ כשכבת הגנה על יריעות האיטום ובנוסף לשימושים רבים בהנדסה האזרחית.

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות האיטום הנפוצות בעולם המשמשות לאיטומים שונים של קרקעות, מאגרים, בריכות כימיקלים וכו'… היריעות עמידות בפני תנאי אקלים קשים ובפני חומרים כימים מסוכנים.

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת גיאונט היא רשת פלסטיק עשויה מפוליאתילן (HDPE) ומשמשת בדרך כלל כרשת ניקוז באיטום דו שכבתי למטרת בקרת דליפות במאגר.

קומשוב מישורים בע''מ - קבלן איטום ועבודות עפר תקן ISO

הרימונים 10, אבן יהודה 40500
טלפון: 054-9083023
משרד: 072-3714030
פקס: 09-8997198

פיתוח האתר

סמלון של נציג החברה לצורך שימוש בטופס ליצירת קשרהשאר פרטים ונחזור אליך:

ENGLISH