איטום ועבודות עפר
English

מלח הארץ

לוגו של חברת מלח הארץ

מלח הארץ היא החברה המובילה בישראל בתחום ייצור המלח מאז קום המדינה. זוהי חברה פרטית בבעלות מלאה של קבוצת ׳אריסון השקעות׳, העוסקת בייצור, אריזה והפצה של מלח למגזר התעשייתי, החקלאי והקמעונאי, בשוק המקומי והעולמי. ייצור המלח של החברה מתבצע בשני מוקדים: אילת ועתלית.

חברת מלח הארץ מייצרת מלח בתהליך טבעי שנקרא ״אידוי סולארי״ בבריכות מי-ים ומשווקת מגוון רחב של מוצרים למטרות וקהלים שונים. מלחים לתעשייה (מזון, פלסטיק, ריכוך מים וכו׳), מלח שולחן ובישול (״סלית״) ומוצרי מלח רבים ונוספים. מיום היווסדה פועלת החברה בשיתוף פעולה מלא עם המשרד לאיכות הסביבה ורשות הגנים, כחלק מחזון החברה לשמר ולשפר את האיזון בין הסביבה הטבעית והתעשייה המודרנית.

קישור לאתר החברה: www.salt.co.il/intro.php

במידה וגם אתם זקוקים לקבלני איטום או עבודות עפר לכל מטרה, זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים של חברת קומשוב מישוריםסוגי יריעות איטום נוספים

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות מסוג פוליפרופילן הן יריעות איטום גמישות, קלות ואיכותיות מאוד ובנוסף לשימושם לאיטום קרקעות משמשות בארץ ובעולם גם לכיסויים צפים.

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעה גיאוטכנית מבד ארוג / לא ארוג ממשקל 100 גרם ועד למשקל 1.5 ק"ג למטר. משמשת בדר"כ כשכבת הגנה על יריעות האיטום ובנוסף לשימושים רבים בהנדסה האזרחית.

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות האיטום הנפוצות בעולם המשמשות לאיטומים שונים של קרקעות, מאגרים, בריכות כימיקלים וכו'… היריעות עמידות בפני תנאי אקלים קשים ובפני חומרים כימים מסוכנים.

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת גיאונט היא רשת פלסטיק עשויה מפוליאתילן (HDPE) ומשמשת בדרך כלל כרשת ניקוז באיטום דו שכבתי למטרת בקרת דליפות במאגר.

קומשוב מישורים בע''מ - קבלן איטום ועבודות עפר תקן ISO

הרימונים 10, אבן יהודה 40500
טלפון: 054-9083023
משרד: 072-3714030
פקס: 09-8997198

פיתוח האתר

סמלון של נציג החברה לצורך שימוש בטופס ליצירת קשרהשאר פרטים ונחזור אליך:

ENGLISH