איטום ועבודות עפר
English

נטפים

לוגו של חברת נטפים

נטפים היא חברה ישראלית העוסקת בפיתוח, ייצור ואספקה של מוצרי השקיה ופתרונות השקיה מתקדמים בכל העולם. החברה הוקמה בשנת 1965 ותוך מספר שנים הפכה למובילה בתחומה בעולם בשל תרומתה לפיתוח וייצור צינורות להשקיה וטפטפות המאפשרות השקיה והגדלת היבולים תוך חיסכון מקסימלי. בזכות שיטתה הייחודית להשקיה הובילה למהפכה עולמית בתחום החקלאות והבינוי.

החברה בעלת ניסיון של למעלה מ- 40 שנה בתחום ומחזיקה מספר מפעלים פעילים בישראל ובעולם, כאשר המרכזי שבהם בקיבוץ חצרים בנגב, מקום הולדתו של המהנדס הישראלי שמחה בלאס, ממציא פטנט ההשקיה הייחודית. כחלק מחזון החברה לספק פתרונות השקיה חדשניים ויעילים תומכת החברה במגמות עולמיות של חיסכון באנרגיה, שימור מים וקרקע ושימוש במקורות אנרגיה חלופיים.

קישור לאתר החברה: www.netafim.co.il

במידה וגם אתם זקוקים לקבלני איטום או עבודות עפר לכל מטרה, זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים של חברת קומשוב מישוריםסוגי יריעות איטום נוספים

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות מסוג פוליפרופילן הן יריעות איטום גמישות, קלות ואיכותיות מאוד ובנוסף לשימושם לאיטום קרקעות משמשות בארץ ובעולם גם לכיסויים צפים.

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעה גיאוטכנית מבד ארוג / לא ארוג ממשקל 100 גרם ועד למשקל 1.5 ק"ג למטר. משמשת בדר"כ כשכבת הגנה על יריעות האיטום ובנוסף לשימושים רבים בהנדסה האזרחית.

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות האיטום הנפוצות בעולם המשמשות לאיטומים שונים של קרקעות, מאגרים, בריכות כימיקלים וכו'… היריעות עמידות בפני תנאי אקלים קשים ובפני חומרים כימים מסוכנים.

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת גיאונט היא רשת פלסטיק עשויה מפוליאתילן (HDPE) ומשמשת בדרך כלל כרשת ניקוז באיטום דו שכבתי למטרת בקרת דליפות במאגר.

קומשוב מישורים בע''מ - קבלן איטום ועבודות עפר תקן ISO

הרימונים 10, אבן יהודה 40500
טלפון: 054-9083023
משרד: 072-3714030
פקס: 09-8997198

פיתוח האתר

סמלון של נציג החברה לצורך שימוש בטופס ליצירת קשרהשאר פרטים ונחזור אליך:

ENGLISH