איטום ועבודות עפר
English

חיפה כימיקלים

לוגו של חיפה כימיקלים

חברת חיפה כימיקלים היא חברה בינלאומית שבסיסה בישראל, העוסקת בפיתוח, ייצור וייצוא דשנים לחקלאות וכימיקלים לתעשייה ולתעשיית המזון, בעיקר מלחי פוספט וחנקת אשלגן. החברה הוקמה בשנת 1966 בשיתוף של בתי הזיקוק ומחצבי ישראל. כיום בבעלות החברה שלושה מפעלים ואחת עשרה חברות בנות והיא מהווה ספק בעל שם עולמי מוביל של דשנים מיוחדים, כימיקליים לתעשייה וחנקת אשלגן.

החברה פועלת לתמיכה ורווחת הקהילה, תוך שמירה קפדנית על איכות הסביבה. הודות לגישה החברתית-סביבתית לאורך שנות פעילותה, זכתה החברה בפרסים רבים ושונים על הצטיינותה, הן בתחום הייצוא והן בתחום העבודה בתקנים המחמירים ביותר. החברה נחשבת למופת עולמי למקצוענות וידע בתחום הדשנים ומובילה כחוד החנית העולמית לפיתוח שיטות לצמצום פליטת גזי החממה לאטמוספירה.

קישור לאתר החברה: www.haifa-group.com/hebrew

במידה וגם אתם זקוקים לקבלני איטום או עבודות עפר לכל מטרה, זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים של חברת קומשוב מישוריםסוגי יריעות איטום נוספים

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות מסוג פוליפרופילן הן יריעות איטום גמישות, קלות ואיכותיות מאוד ובנוסף לשימושם לאיטום קרקעות משמשות בארץ ובעולם גם לכיסויים צפים.

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעה גיאוטכנית מבד ארוג / לא ארוג ממשקל 100 גרם ועד למשקל 1.5 ק"ג למטר. משמשת בדר"כ כשכבת הגנה על יריעות האיטום ובנוסף לשימושים רבים בהנדסה האזרחית.

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות האיטום הנפוצות בעולם המשמשות לאיטומים שונים של קרקעות, מאגרים, בריכות כימיקלים וכו'… היריעות עמידות בפני תנאי אקלים קשים ובפני חומרים כימים מסוכנים.

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת גיאונט היא רשת פלסטיק עשויה מפוליאתילן (HDPE) ומשמשת בדרך כלל כרשת ניקוז באיטום דו שכבתי למטרת בקרת דליפות במאגר.

קומשוב מישורים בע''מ - קבלן איטום ועבודות עפר תקן ISO

הרימונים 10, אבן יהודה 40500
טלפון: 054-9083023
משרד: 072-3714030
פקס: 09-8997198

פיתוח האתר

סמלון של נציג החברה לצורך שימוש בטופס ליצירת קשרהשאר פרטים ונחזור אליך:

ENGLISH