איטום ועבודות עפר
English

רותם אמפרט

לוגו של חברת רותם אמפרט

חברת רותם אמפרט אשר הוקמה בשנת 1991 לאחר מיזוגן של מספר חברות בתחום הדשנים והפוספטים, היא חברה בעלת שם עולמי העוסקת בכרייה, ייצור וייצוא של פוספטים, דשנים וכימיקלים אחרים באזור הנגב. החברה נחשבת כחברת בת כימיקלים בישראל (בבעלות החברה לישראל של האחים עופר) ומוצריה נמכרים לתעשיות המזון והתרופות בכל העולם.

חברת רותם אמפרט מחזיקה ברישיונות לכריית פוספטים כבר למעלה מ- 50 שנה ופעילויותיה בישראל מתבצעים בשלושה מפעלים (רותם, צין, אורון) בהם מתבצעות פעולות הכרייה, הייצור והשינוע. רובם המוחלט של תוצרי החברה מיוצא למדינות מחוץ לארץ ורק חלק קטן נשאר בשימוש החקלאים בישראל.

קישור לאתר החברה: www.rotemamfert.co.il

במידה וגם אתם זקוקים לקבלני איטום או עבודות עפר לכל מטרה, זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים של חברת קומשוב מישוריםסוגי יריעות איטום נוספים

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות פוליפרופילן – (Polypropylene)

יריעות מסוג פוליפרופילן הן יריעות איטום גמישות, קלות ואיכותיות מאוד ובנוסף לשימושם לאיטום קרקעות משמשות בארץ ובעולם גם לכיסויים צפים.

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעת בד גיאוטכני – (Geotechnical)

יריעה גיאוטכנית מבד ארוג / לא ארוג ממשקל 100 גרם ועד למשקל 1.5 ק"ג למטר. משמשת בדר"כ כשכבת הגנה על יריעות האיטום ובנוסף לשימושים רבים בהנדסה האזרחית.

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות איטום פוליאתילן – (HDPE)

יריעות האיטום הנפוצות בעולם המשמשות לאיטומים שונים של קרקעות, מאגרים, בריכות כימיקלים וכו'… היריעות עמידות בפני תנאי אקלים קשים ובפני חומרים כימים מסוכנים.

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת ניקוז מסוג גיאונט – (Geonet)

רשת גיאונט היא רשת פלסטיק עשויה מפוליאתילן (HDPE) ומשמשת בדרך כלל כרשת ניקוז באיטום דו שכבתי למטרת בקרת דליפות במאגר.

קומשוב מישורים בע''מ - קבלן איטום ועבודות עפר תקן ISO

הרימונים 10, אבן יהודה 40500
טלפון: 054-9083023
משרד: 072-3714030
פקס: 09-8997198

פיתוח האתר

סמלון של נציג החברה לצורך שימוש בטופס ליצירת קשרהשאר פרטים ונחזור אליך:

ENGLISH